BLÜCHER - Keeping up the flow

Firma BLÜCHER została założona w 1965 r. przez Johannesa Blüchera Skibilda, wykwalifikowanego hydraulika z ambicjami opartymi jednak na zdrowym rozsądku. Dziś BLÜCHER jest jednym z wiodących europejskich producentów systemów odwadniających ze stali nierdzewnej z filiami i biurami sprzedaży w całej Europie, w Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Indiach. Siedziba główna firmy Blücher wraz z produkcją, działem rozwoju produktu, magazynami i administracją jest zlokalizowana w Vildbjerg, w zachodniej części Danii.

Watts Water Technologies
BLÜCHER jest własnością amerykańskiej grupy Watts Water Technologies, Inc (NYSE: WTS), która jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych produktów do kontroli wydajności, bezpieczeństwa i jakości wody.

Systemy odwodnieniowe do wszystkich zastosowań
BLÜCHER oferuje systemy odwodnień do wszystkich zastosowań, począwszy od łazienek w indywidualnych domach jednorodzinnych do dużych obiektów przemysłowych i luksusowych statków wycieczkowych. Nasz asortyment obejmuje ponad 2500 produktów, w tym standardowe i niestandardowe wpusty, rury kanalizacyjne i kanały odwodnieniowe. Wszystko ze stali nierdzewnej, aby zapewnić wysoką jakość, doskonałą przepustowość i optymalną higienę w połączeniu z minimum konserwacji. Produkty powstają w systemie modułowym, w którym poszczególne elementy składowe mogą być połączone, aby utworzyć kompletne produkty. BLÜCHER oferuje również niestandardowe rozwiązania, w których kunszt wykonania oraz dbałość o szczegóły techniczne odgrywają kluczową rolę.

Know-how, zdrowy rozsądek i dedykowany serwis
Klienci na całym świecie polegają na naszym know-how, rozsądku i najwyższej jakości usług. Dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej odprowadzenie ścieków jest skuteczne, (a) firma BLÜCHER jest zobowiązana do dotrzymania obietnicy „Keeping up the flow" co znaczy "Utrzymać przepływ".

News

przejdź do archiwum ->