BLÜCHER sektory

Sektor mieszkaniowy
Czyste i higieniczne warunki w łazienkach, toaletach i piwnicach to ważne elementy, które przyczyniają się do poczucia komfortu dla użytkownika. BLÜCHER produkuje wydajne i estetyczne rozwiązania, które są również łatwe do czyszczenia. Zastosowanie stali nierdzewnej dodaje piękny, klasyczny wygląd.

Sektor komercyjny
Nieruchomości komercyjne, takie jak szpitale, szkoły, restauracje i centra fitness, to jedne z podstawowych kompetencji BLÜCHER w ramach produkcji wpustów, kanałów odwadniających i rur. Zapewniamy naszym klientom jak najszerszą gamę rozwiązań w odwodnieniach odpowiadając na zapotrzebowanie w budynkach komercyjnych.

Sektor przemysłowy
BLÜCHER specjalizuje się w rozwiązaniach odwadniających dla dużych obiektów przemysłowych. Oferujemy ogromną liczbę standardowych wpustów, kanałów i rur, jak również produktów wykonywanych na zamówienie. Nasze wyroby przeznaczone są do bezpiecznego odprowadzania ścieków z obszarów produkcyjnych, laboratoriów, kuchni, szatni itp.

Sektor stoczniowy
BLÜCHER  jest szczególnie zaangażowany w odwodnienia stosowane w  przemyśle stoczniowym. Statki wycieczkowe, promy, jachty, statki handlowe, marynarki wojennej i inne jednostki pływające to miejsca montażu naszych odwodnień,  gdzie zastosowanie higienicznych oraz lekkich systemów jest niezbędne.

News

przejdź do archiwum ->