Systemy odwodnień do zastosowań komercyjnych na świecie

BLÜCHER dostarcza systemy kanalizacyjne i odwodnieniowe do każdego typu budownictwa komercyjnego tj. szpitale, hale sportowe, szkoły, hotele i restauracje, centra handlowe, lotniska i wiele innych. Wpusty łazienkowe, wpusty przemysłowe, kanały odwodnieniowe, rury  i kształtki firmy BLÜCHER są stosowane w kuchniach, laboratoriach, szatniach, łazienkach, umywalniach, toaletach, itd. W miejscach, gdzie higiena i odporność na korozję są najważniejsze, produkty firmy  Blücher wykonane ze stali nierdzewnej są najlepszym wyborem .

Redukcja czasu i kosztow instalacji z BLÜCHER® EuroPipe
System rur kielichowych BLÜCHER® EuroPipe, jest łatwy w instalacji i cięciu, lekki, higieniczny i odporny na chemikalia . Ponadto, aby zapewnić długoterminową gwarancję wydajności, BLÜCHER® EuroPipe znacznie skraca czas i koszty montażu. To sprawia, że BLÜCHER® EuroPipe to idealne rozwiązanie dla dużych projektów budowlanych.

Akcesoria zapewniające wiele możliwości
BLÜCHER oferuje zarówno lekkie jak i przemysłowe wpusty uzupełnione szeregiem akcesoriów takich jak syfony, filtry, kołnierze uszczelniające, ruszty i wpusty z bocznymi wlotami, aby zaspokoić każdą potrzebę w zakresie skutecznego systemu odwadniającego. Po wyjęciu z wpustu syfonu otrzymujemy dostęp do kanalizacji jak i do rewizji w pełnym przekroju rury spustowej, w miejscach gdzie wymagania higieniczne są ponadstandardowe BLÜCHER zaleca wykorzystanie opatentowanych rusztów HygienicPro.

Kanały dostępne w różnych kształtach i rozmiarach Posiadamy szeroką gamę standardowych kanałów odwodnieniowych i kanałów kuchennych, które są dostępne w wielu szeregotypach. Do zastosowań w obszarach kuchennych i innych pomieszczeniach wilgotnych, oferujemy również wykonanie kanałów zgodnie ze specyfikacją klienta. Gama produktów do zastosowań komercyjnych została uzupełniona przez firmę BLÜCHER o  wpusty dachowe pracujące w systemie grawitacyjnym i podciśnieniowym, które zapewniają skuteczne odwodnienie dla dachów płaskich.

News

przejdź do archiwum ->