Kompleksowe odwodnienia dla budownictwa mieszkaniowego

Dla domów jednorodzinnych i budynkach wielopiętrowych  systemy odwadniające ze stali nierdzewnej  Blücher  to łatwe w czyszczeniu rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość wykonania.

Wybór spośród wielu różnych wzorów
Produkty BLÜCHER do mieszkań obejmują szeroki zakres specjalnie projektowanych kratek ściekowych, począwszy od eleganckich kanałów prysznicowych, poprzez modne trójkątne wpusty, aż po klasyczne kratki ściekowe oferowane w sześciu wzorach: nowoczesne Oslo, modny NEW YORK, minimalistyczna COPENHAGEN, klasyczny Athens, surowe DETROIT i praktyczne VIENNA  podobnie jak ruszt TOKYO produkowany do WaterLine prysznicowych kanałów liniowych. BLÜCHER oferuje  wpusty okrągłe  i eleganckie kanały liniowe do łazienek dla podłóg winylowych. Dzięki wymiennym syfonom, wpusty są łatwe do czyszczenia. Dla obszarów, które są rzadko używane, np. domków letniskowych lub piwnic, proponujemy specjalne rozwiązanie tj. multi syfon który nie dopuszcza do wydostania się zapachów z kanalizacji nawet jak gdy wyschnie woda w syfonie po dłuższym okresie braku użytkowania.  Dostępne są również wpusty tarasowe i balkonowe bezsyfonowe, do stosowania na zewnątrz budynku.

Opłacalny system odwodnień
BLÜCHER® Europipe to idealny system kanalizacyjny dla wielopiętrowych budynków. BLÜCHER® Europipe system rur kanalizacyjnych łączonych kielichowo na wcisk to system niepalny, ograniczający koszty  i przyjazny dla środowiska. System ten składa się z rur o średnicy od Ø40 mm do Ø250 mm i jest uzupełniony przez szereg akcesoriów i kształtek, takich jak na przykład stop przeciw gryzoniom. System rurowy kielichowy może także być stosowany do instalacji w gruncie, jak również może być stosowany jako rury spustowe do odwodnienia dachów, które w połączeniu z wpustami dachowymi BLÜCHER  tworzą kompletny system rynnowy na dachach płaskich.

News

przejdź do archiwum ->