Wpusty, kanały odwadniające i rury do zastosowań przemysłowych

BLÜCHER zapewnia bezpieczne rozwiązania do odprowadzania ścieków z obszarów produkcyjnych, hal rozlewniczych w mleczarniach, ubojniach, laboratoriach, pomieszczeniach gospodarczych, kuchniach i szatniach w obiektach przemysłowych.

Staranne opracowanie produktu zapewnia wysoką wydajność
BLÜCHER oferuje szeroką gamę wpustów, kanałów i rur zarówno standardowych jak i niestandardowych. Dołożono wszelkich starań, aby powstały produkty wymagające minimum konserwacji, jednocześnie oferujące doskonałe właściwości higieniczne i wysoki współczynnik przepustowości. BLÜCHER oferuje także szeroki wybór akcesoriów, takich jak wyjmowany syfon zapewniając łatwy dostęp do czyszczenia i kontroli higienicznej, separator szkła, kosz filtracyjny  i osadnik piasku umożliwiający całkowicie uniknąć przeciążenia kanalizacji przypadkowym zrzutem sypkich odpadów. Do branży biotechnologicznej i farmaceutycznej polecamy wpusty gazoszczelne.

Podłączenie bezpośrednio do BLÜCHER® EuroPipe
Wylot z wpustów BLÜCHER łączy się bezpośrednio z BLÜCHER® EuroPipe systemem rur kanalizacyjnych w systemie kielichowym. Dzięki doskonałej jakości produktów, system rur kanalizacyjnych BLÜCHER® EuroPipe jest w stanie pracować w temperaturach sięgających powyżej 800 °C, jest odporny na chemikalia i łatwy w utrzymaniu. Niezawodny system połączeń kielichowych „na wcisk” może być stosowany do procesu odpadów i ścieków, w tym do odprowadzenia odpadów laboratoryjnych.

Kompletny system do stosowania pod i nad gruntem
BLÜCHER® EuroPipe może być używany w całym budynku w tym powyżej i poniżej gruntu. W połączeniu z wpustami dachowymi  BLÜCHER tworzy kompletny system odwodnienia dachu wykonany w pełni ze stali nierdzewnej.

News

przejdź do archiwum ->