System odprowadzania ścieków do zastosowań w przemyśle stoczniowym

Czyste i higieniczne warunki w kabinach, kuchniach  i instalacjach sanitarnych są ważnymi elementami, przyczyniającymi się do efektywności i dobrego samopoczucia na pokładzie. Odpowiednio przygotowana stal nierdzewna ma unikalną gładką powierzchnię, która gwarantuje maksymalną przepustowość i doskonałą higienę. Ze względu na niską chropowatość powierzchni, wzrost bakterii na stali jest znacznie mniejszy, niż na przykład produktów wykonanych z tworzywa sztucznego oraz zwykłej stali. System kanalizacyjny firmy  BLÜCHER ze stali nierdzewnej udowodnił swoją funkcjonalność i niezawodność w ponad 3.000.000 metrów rur zainstalowanych na ponad 2.000 statkach.

Odwodnienie dostosowane do każdego rodzaju pokładu
BLÜCHER opracował kompletny system odprowadzenia ścieków składający się z kanałów odwodnieniowych, wpustów, rur i kształtek do użytku na pokładzie statków pasażerskich, jachtów, statków handlowych i morskich oraz platform przybrzeżnych. Wyroby ze stali nierdzewnej zostały opracowane w systemie modułowym, aby zapewnić optymalne rozwiązanie dla każdej konstrukcji pokładu. Produkty mogą wytrzymać wysoką temperaturę i amplitudę drgań.

Nadaje się do systemu kanalizacyjnego
BLÜCHER® EuroPipe kielichowy system rur kanalizacyjnych jest lekki, łatwy w montażu  i może pracować w systemie grawitacyjnym jak również podciśnieniowym. Niepalny BLÜCHER® EuroPipe można zainstalować od zaworów tuż przed zbiornikami ścieków i będzie to równoznaczne z zabezpieczeniem przed rozprzestrzenianiem się ognia zarówno w górę jak i w dół.

Zatwierdzony przez wiodące międzynarodowe organy certyfikujące
System kanalizacyjny BLÜCHER posiada homologację wiodących międzynarodowych organów klasyfikacyjnych, w tym ABS, Bureau Veritas, Lloyds Register, NK, DNV, GL, RINA i USCG. Ponadto, produkty są testowane w zakresie odporności na ogień MED / USCD i  zatwierdzone w klasie A0-A60.

News

przejdź do archiwum ->