Dlaczego warto wybrać odwodnienia ze stali nierdzewnej firmy BLÜCHER

Wybór kanalizacji często opiera się na bezpośrednich kosztach. Jednak obliczenia pokazują, że kiedy weźmiemy pod uwagę koszty montażu, pracy i długą żywotność produktów BLÜCHER wykonanych ze stali nierdzewnej, taki system odwadniania w dłuższej perspektywie jest dużo bardziej opłacalny.

Łatwy montaż, wysoka wydajność i minimalne nakłady na konserwację
Produkty BLÜCHER oferują wiele korzyści w czasie użytkowania co powinno być uwzględnione przy porównywaniu kosztów. Niska waga produktów ze stali nierdzewnej oznacza, że są łatwe w montażu a instalacja rur BLÜCHER może być wykonana przez jedną osobę. Cienkie ściany rur BLÜCHER powodują, że wykazują większą przepustowość niż rury o podobnych rozmiarach zewnętrznych wykonane z innych materiałów a gładkość rur zapewnia doskonałe właściwości higieniczne. Ponadto, produkty firmy BLÜCHER wymagają minimum konserwacji zmniejszając koszty przeglądów i napraw, ponieważ są one odporne na korozję, ogień, odkształcenia i naprężenia termiczne.

Dedykowane usługi w całym procesie
Oferujemy naszym klientom elastyczną i efektywną pomoc techniczną. Nasi doświadczeni inżynierowie posiadają szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań projektowych w odwodnieniach i proponujemy profesjonalne doradztwo techniczne przez cały proces od projektowania aż do montażu produktów.